Bezpieczny Obiekt

IRENA KORBIELÓW

Nasze działania w związku z pandemią COVID-19

Kodeks praktyk

Szanowni Goście,

Wasze zdrowie i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze, dlatego też przygotowaliśmy nowy plan bezpieczny obiekt, który wprowadza najwyższe standardy w kwestii higieny i organizacji.

Chcemy, abyście odwiedzając nasz obiekt mieli pewność, iż dołożymy wszelkich starań, by zachować wysoki poziom usług przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo.

 • Zameldowanie
 1. Mierzenie temperatury (bezdotykowy termometr) przy wejściu nowo przybyłego Gościa do obiektu; w przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych uniemożliwia przyjęcie Gościa do obiektu.
 2. Stosowanie przez pracowników obsługi obiektu maseczek oraz rękawiczek.
 3. Systematyczna dezynfekcja drzwi, klamek, poręczy, kanap, foteli, itp. w części ogólnodostępnej obiektu.
 4. Zapewnienie płynu do dezynfekcji rąk dla Gości w części ogólnodostępnej obiektu.
 • Pokoje dla Gości ( Zalecenia )
 1. Zaleca się Gościom codzienne wietrzenie pokoju. Personel obiektu w czasie pobytu Gościa może na jego prośbę dokonać dezynfekcje urządzeń, mebli, klamek, armatury, pilotów tv, czajników, i innych urządzeń będących w pokoju ( usługa dodatkowo płatna ).
 2. Możliwe udostępnienie w pokoju środku dezynfekującego dla Gości oraz na życzenie maseczek i rękawiczek ( usługa dodatkowo płatna ).
 3. Bezwzględny zakaz przebywania w pokoju osób niebędących Gośćmi naszego obiektu.
 • Pracownicy obiektu
 1. Bezwzględne przestrzeganie pracy w maseczkach, rękawiczkach, częste dezynfekowanie urządzeń, mycie rąk, itp. przez wszystkich pracowników znajdujących się w przestrzeni, w której może nastąpić kontakt z Gośćmi
 2. Szkolenia pracowników z zachowania szczególnych środków bezpieczeństwa i wszystkich pracowników obiektu. Prowadzenie kampanii informacyjnej dla personelu dotyczącej zachowania szczególnych środków ostrożności wg zaleceń GIS i WHO.
 3. Mierzenie temperatury (bezdotykowy termometr) przy przyjściu każdego pracownika do pracy, w przypadku stanu podgorączkowego i objawów chorobowych oddelegowanie pracownika do domu.
 4. Zapewnienie płynu do dezynfekcji rąk dla pracowników.
 5. Wprowadzenie dodatkowej dezynfekcji przestrzeni wspólnych pracowników – szatni, kuchni, pomieszczeń socjalnych oraz magazynów.
 6. Przebywanie w pomieszczeniach tam, gdzie jest to możliwe do 2 osób i/ lub zachowanie bezpiecznej odległości.

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności,

skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 692-039-612 lub emailowo pod adresem: korbielow@op.pl

Życzymy Państwu udanego i spokojnego pobytu w naszym obiekcie.